Sorry, the requested view was not found.

The technical reason is: No template was found. View could not be resolved for action "webPushNotification" in class "Seam\SeamTemplate\Controller\TemplateController".

Tepelná izolácia základovej dosky

 

Tá najlepšia izolácia celkom od základov

 

 

Myslite na tepelnú izoláciu už pri stavbe základov vášho domu. Najväčší efekt totiž prinášajú tepelnoizolačné prvky práve v tých miestach, kde sú jednotlivé plochy v kontakte s chladným prostredím a pôdou. Izoláciou základovej dosky s izolačným systémom Austrotherm získate lepšiu využiteľnosť priestorov vášho domu a zároveň aj úsporu na energiách.


Materiály na tepelnú izoláciu základovej dosky Austrotherm XPS TOP 50 a XPS TOP 70 sú vyrobené z extrudovaného polystyrénu. Ich využiteľnosť je mimoriadne široká a vďaka odolnosti voči tlaku sú vhodné na izoláciu základovej dosky nielen pri rodinných domoch ale aj väčších polyfunkčných či priemyselných objektoch.

 

Debniace dosky radu Austrotherm XPS TOP je možné doplniť o systémové a prídavné uholníky. Ich montáž je veľmi jednoduchá aj vďaka ďalšiemu príslušenstvu, ktoré umožňuje vytvorenie maximálne efektívneho izolačného systému pre každú stavbu.