Novinky a informácie

Novinky

Izolácia plochých striech ONLINE WEBINÁR

Zaujíma vás téma ohľadom izolácie plochých striech a hľadáte rýchle a efektívne riešenia, ktoré ušetria čas a materiál? Pozrite si záznam z online prezentačných dní A-SICE, kde náš produktový manažér hovoril o komplexnom riešení izolácie plochých striech a výhodách atikového prvku.

Skupina Austrotherm investuje 10 miliónov eur do modernizácie

Skupina Austrotherm investuje 10 miliónov eur do modernizácie výrobných závodov na extrudovaný polystyrén v rakúskom Pinkafelde a v Purbachu.

Vizionár Friedrich Schmid

S hlbokým zármutkom sme prijali správu, že nás 31.3.2020 navždy opustil pán Friedrich Schmid, majiteľ našej materskej spoločnosti Schmid Industrie Holding.

SME VÁM STÁLE K DISPOZÍCII!

Vyrábame a dodávame tovar našim zmluvným partnerom bez obmedzení. Zaviedli sme potrebné opatrenia, aby sme aj naďalej mohli plniť očakávania našich zákazníkov.

Komplexné riešenie zateplenia a odvodnenia plochej strechy

Ponuka kvalitných rovných dosiek, spádov, úžľabí a nároží a unikátny Atikový prvok. Plán kladenia spádov s profesionálnym poradenstvom ZDARMA

Vyššia skladovacia kapacita, rýchlejšie uspokojenie dopytu

Rozširujúce sa portfólio výrobkov a vzrastajúci záujem o produkty Austrothermu nás viedli k výstavbe nových skladovacích hál. Zvýšili sme tak kapacitu skladovania o 85 %.

Ako sa využíva polystyrén pri výrobe krídel študentskej formuly

Austrotherm dodáva sponzorsky študentom z tímu STUBA Green Team tvrdený polystyrén, ktorý používajú na výrobu krídel monopostu. Ako sa krídla vyrábajú?

Austrotherm spustil výrobu grafitového polystyrénu v Bratislave

Podporujeme STUBA Green Team

Nové vedenie skupiny Austrotherm

Gerald Prinzhorn sa stal jediným konateľom skupiny Austrotherm.