Špeciálne produkty

 

Keď sa fantázii nekladú žiadne medze


Izolačné produkty Austrotherm z extrudovaného polystyrénu sú mimoriadne vhodné aj pre rôzne špeciálne stavby a konštrukcie. Ak sa rozhodnete pre izolačné riešenie z dosiek Austrotherm, nemusíte sa nijako obmedzovať. Súčasťou našej ponuky sú totiž aj izolačné produkty pre atypické stavby.


Prispôsobiť si izoláciu presne podľa konkrétnych predstáv a potrieb nie je v prípade dosiek a izolačných materiálov Austrotherm žiadny problém. Austrotherm Resolution je supertenká izolácia, ktorá je ako stvorená na riešenie lokálnej izolácie stiesnených priestorov. Perfektne sa hodí napríklad na potrubné vedenia, klimatizačné jednotky či ako izolačná výplň rôznych dutín.


Austrotherm EPS je  mimoriadne flexibilný a vhodný ako odľahčená izolácia. Izolačné materiály Austrotherm EPS sú vyrobené z expandovaného polystyrénu, ktorý je recyklovateľný a biologicky nezávadný. Pracuje sa s ním veľmi jednoducho a svoje uplatnenie si nájde nielen v stavebníctve ale napríklad aj v sochárstve.

 

Odolná a úsporná izolácia na väčšie aj menšie stavby. Tak by sa dala jednou vetou charakterizovať izolácia Austrotherm EPS, ktorá spĺňa tie najprísnejšie požiadavky na energetickú úspornosť a bez problémov odolá aj vysokému tlaku a vlhkosti. Svoje uplatnenie si táto izolácia z extrudovaného polystyrénu nachádza stále vo väčšej miere a vďačí za to práve kombinácii vynikajúcich vlastností.