style

Tepelná sanácia

Austrotherm - Špecialista na tepelnú sanáciu

Pensionistenheim WeizTepelná sanácia budov je dôležitým krokom smerujúcim k ušetreniu vykurovacej energie a znižovaniu škodlivých emisií CO2. Tepelná sanácia súčasného stavebného fondu umožní ušetriť až 85 percent rozpočtu vykurovacích nákladov. Tepelná sanácia ale nemá pozitívny vplyv len na klímu, je to dôležitý impulz aj pre stavebníctvo ako hospodárske odvetvie. Cielené zatepľovanie je ideálna možnosť obrany pred stúpajúcimi cenami energií, závislosťou od zahraničných dodávateľov energií a účinkami hospodárskej krízy.

Tie správne riešenia pre tepelnú sanáciu prináša značka Austrotherm – špecialista, ktorý vyvinul perfektné výrobky na kompletnú tepelnú ochranu budovy. Tradičný expadnovaný polystyrén EPS 70 F, ktorý sa používa na tepelnú izolcáciu fasád je osvedčenou súčasťou väčšiny zatepľovacích systémov obytných domov. Nové, sivé, tepelnoizolačné platne EPS GRAFIT majú vynikajúce tepelnoizolačné a zvukovoizolačné vlastnosti, vyznačujú sa svojou tvarovou stálosťou a jednoduchou spracovateľnosťou. Chránia tepelnú pohodu obyvateľov domov v zime, lebo udržujú steny teplé, a v lete nahrádzajú klimatizáciu. Veľmi dôležitá je tepelná sanácia striech obytných domov, ktorá je súčasťou celkovej významnej obnovy bytového domu a výrobky Austrotherm EPS 100 sa najčastejšie používajú na tento účel.

Rekonštrukcia pôvodného vzhľadu fasád starých budov pomocou fasádnych profilov

Wohnhausanlage Robert Blum GasseAj historické budovy s profilovanými fasádami, pôvodne zo štuku, sa dajú sanovať kontaktným zatepľovacím systémom. Austrotherm na požiadanie vyrobí napodobeniny pôvodných fasádnych profilov.Aktuality - novinky

Umožníme Vám zachovať dobový charakter fasády aj po zateplení!
Ponúkame fasádne profily, ktoré umožnia zrekonštruovať... 
Polystyrén značky Austrotherm v múzeu
V Slovenskom národnom múzeu sa nad... 
Austrotherm vsadil na energetickú hospodárnosť
Vo svojich výrobných závodoch v Pinkafelde... 
 
Jobs | Presse | Links | Archiv | Sitemap | Impressum | Nutzungshinweis | © by Austrotherm