style

Firma

Tepelnoizolačné materiály Austrotherm – nikto pri nich nezostane chladný!

Austrotherm s.r.o. je špecialista na vysokokvalitnú tepelnú a zvukovú izoláciu zameranú na budúcnosť. Ako dcérska firma známeho a jediného rakúskeho výrobcu tepelnoizolačných materiálov EPS a XPS, fasádnych profilov a výrobkov pre dobudovanie interiérov si zakladá na konzekventnom posudzovaní kvality a inovácií.

Tepelná izolácia od strechy po pivnicu, ktorá ušetrí energiu

Pre každú časť stavby ponúka Austrotherm optimálne riešenie zateplenia: pre základy, pivnicu, obvodové pivničné steny, sokel, pre stropné dosky aj v podobe izolácie proti krokovému hluku, izolácie do interiérov, tepelnú izoláciu tepelných mostov, stien, plochej a šikmej strechy.

- pozrite si viac ...

Výrobky: EPS, XPS, fasádne profily, Uni-platňa, PE penové fólie

EPS (expandovaný polystyrén) je tepelnoizolačný materiál, ktorý sa za dlhé roky osvedčil na zateplenie striech, stien, stropov a podláh v obytných budovách a iných objektoch.

Ružový XPS (extrudovaný polystyrén) je dôležitý tam, kde je tepelnoizolačný materiál vystavený extrémnemu namáhaniu tlakom a vlhkom.

Austrotherm fasádne profily skrášlia každú fasádu, teda aj budovu. Austrotherm Uni-platňa sa používa v interiéri, v sanitárnych priestoroch, v priestoroch s vlhkou a mokrou prevádzkou. Austrotherm PE penové fólie nachádzajú mnohostranné využitie v podobe izolácie proti krokovému hluku a tepelnej izolácie a v kašírovanej podobe sa dajú použiť aj na izoláciu proti vlhkosti.

- Výrobky

Austrotherm – nikto pri ňom nezostane chladný!Aktuality - novinky

Umožníme Vám zachovať dobový charakter fasády aj po zateplení!
Ponúkame fasádne profily, ktoré umožnia zrekonštruovať... 
Polystyrén značky Austrotherm v múzeu
V Slovenskom národnom múzeu sa nad... 
Austrotherm vsadil na energetickú hospodárnosť
Vo svojich výrobných závodoch v Pinkafelde... 
 
Jobs | Presse | Links | Archiv | Sitemap | Impressum | Nutzungshinweis | © by Austrotherm